[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się naprawdę nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących speców z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Szpital wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jednak także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię