Usługi

Usługi i produkty - ogłoszenia!

[Firma] Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Przedmiotem oferty są solidne schody drewniane na wymiar. Jeżeli szukasz stylowe, dobrze wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom wykonuje schody drewniane już od od ponad 30 lat – schowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z potężnym doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie ma przełożenie na jakość wykonania, jakość drewna, czas pracy a także doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie się prezentuje, nawet po długim czasie. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na stronę internetową, gdzie jest pokazana galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię