Usługi

Usługi i produkty - ogłoszenia!

[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do sporządzenia podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa spółki Sika dobrze sprawdzi się w warunkach klimatu dominującego w polskim Państwie - bardzo obszerne różności temperatur lato/zima.
Ustrój rozciągliwych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wdrożenie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane poprzez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej firmy Sika, która słynie z sprężystych ustrojów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych towarów w sprawie gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną powłokę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 kolorytach. Całość dopina achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można dopełnić o grunt żywiczny na podstawie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i jednocześnie posadzkę dekoracyjną.
Żywicę pobieramy walcem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z stosowną ostrożnością, żeby nie umalować obrębu nie objętego zakresem robót (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć tylko mechanicznie). W uproszczeniu można oznajmić, iż kalafonia Sikafloor 400N jest niźli specjalistyczna farba do betonu do sporządzenia podłogi dekoracyjnej.
Kalafonie wyprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Wysyłamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć co więcej przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano31.07.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię